25.03.2022.
Ghetto Games Sustainability Awards

Starptautiskā ostu asociācija (International Assosiation of Ports and Harbors (turpmāk - IAPH) apvieno vairāk nekā 160 ostas un 120 ar ostu darbību saistītus uzņēmumus no 87 pasaules valstīm

Lai starptautiski izceltu un nozares profesionāļu vidū dalītos ar labās prakses piemēriem dažādu pasaules ostu paveiktajā virzībā uz ilgtspēju, inovāciju ieviešanu, ostu modernizāciju, drošu un zaļu kursu un sociālo atbildību, IAPH ir izveidojusi īpašu Ilgtspējības balvas (Sustainability Awards) programmu.

Tajā ik gadu tiek apkopotas asociācijas biedru īstenotas iniciatīvas, kuras vērtē sešās Ilgtspējības balvas kategorijās – digitalizācija, vides aizsardzība, infrastruktūra, kopienas veidošana, klimats & enerģētika un veselība & drošība.

Šogad savu pieteikumu projektu kategorijā “Kopienas veidošana” (Community Building) iesniegusi arī Rīgas brīvostas pārvalde, pastāstot par RBP ilggadējo sadarbību ar ielu sporta un kultūras kustību “Ghetto Games”, lai veicinātu ielu sporta attīstību un iekļaujošu sabiedrību.

Pēc neatkarīgas žūrijas vērtējuma (70% no kopējā vērtējuma), pārvaldes iesniegtais projekts ir iekļuvis finālā, un no šodienas projektu vērtēšana ir nodota publiskai balsošanai (30% no kopējā vērtējuma). Balsojums notiks līdz 2022. gada 18. aprīlim.

Iepazīties ar visiem pieteiktajiem projektiem un balsot var te - https://sustainableworldports.org/iaph-sustainability-awards-2022/

“Rīgas brīvostas pārvalde kā sociāli atbildīgs uzņēmums gadu gaitā līdzdarbojusies dažādu sabiedrībai nozīmīgu izglītības, sporta un kultūras projektu norisē. Ir gandarījums, ka savu roku pie šīs iedvesmojošās kustības panākumiem, kas nu izaugusi par lielāko ne vien Latvijā, bet arī visā Eiropā, pielikusi arī Rīgas brīvostas pārvalde”, saka Ansis Zeltiņš, pārvaldnieks.


Papildus informācija medijiem:

Liene Ozola
Liene Ozola
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
  • Liene.Ozola [at] rop.lv, +371 670 308 53
  • Rīgas brīvostas pārvalde
  • Kalpaka bulvāris 12, Rīga, Latvija, LV-1010