18.03.2022.
MIPIM 2022

Šonedēļ, no 15.-18. martam, Rīgas Brīvostas pārvalde kopā ar sadarbības partneriem no Rīgas domes, LIAA, RITA un NĪAA piedalās pasaulē lielākajā nekustamo īpašumu izstādē un tīklošanas pasākumā MIPIM 2022.

Rīgas pilsētas stendā prezentēti Rīgas ostas stratēģiskie investīciju projekti, tostarp, industriālais parks ar 450ha kopējo platību Spilves pļavās «Spilve Industrial Park» un jaunā pasažieru termināla projekts Rīgas ostā «Riga RoPax Terminal».

"Spilves teritorija ir stratēģisks valsts aktīvs ar ievērojamu potenciālu jaunu ārvalstu investīciju apguvei, augsti atalgotām darba vietām, inovācijām un sinerģiju veidošanai ar ostas esošo infrastruktūru. Ostas tuvums, dzelzceļš, darbaspēka pieejamība, nodokļu atvieglojumi un teritorijas plašums ir tikai dažas no teritorijas priekšrocībām,” Spilves teritorijas potenciālu novērtējusi arī PwC (PricewaterhouseCoopers) starptautisko biznesa konsultantu komanda, kas pērn Rīgas brīvostas pārvaldes uzdevumā veica teritorijas izpētes darbus.

Sarunās ar investoriem, potenciālajiem sadarbības partneriem visa pasākuma ietvaros iegūti un dibināti vērtīgi starptautiski kontakti nākotnes sadarbībai stratēģisko projektu attīstībai.

MIPIM šogad piedalās ap 6400 dalībnieku no visas pasaules, no kuriem aptuveni viena ceturtā daļa ir dažādu valstu investori.


Papildus informācija medijiem:

Liene Ozola
Liene Ozola
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
  • Liene.Ozola [at] rop.lv, +371 670 308 53
  • Rīgas brīvostas pārvalde
  • Kalpaka bulvāris 12, Rīga, Latvija, LV-1010