buratajiem

Rīga ir iecienīts burāšanas tūrisma galamērķis Baltijas jūras austrumu krastā. Burātājiem šis reģions piedāvā daudzveidīgu burāšanas pieredzi un vairāk nekā 50 jahtu ostu tīklu gar Baltijas jūras austrumu krastu, kas ļauj apmeklēt gan mazus zvejnieku ciematus un neskartas dabas stūrīšus, gan arī lielas un rosīgas ostas pilsētas, populārus kūrortus un gardēžu restorānus.

Baltijas jūras austrumu krasts tas ir 2400 jūras jūdzes gar Lietuvas, Latvijas un Igaunijas krastiem (45 jj Lietuvā, 286 jj Latvijā un 2051 jj Igaunijā). Īsākais ceļš pāri Baltijas jūrai savieno Latvijas piekrasti ar Zviedriju - 80 jūras jūdzes un Igauniju ar Somiju – 25 jūras jūdzes. Piekrastē ir ir vairāk nekā 2200 lielākas un mazākas salas.

Rīgas osta burātājiem piedāvā komfortablu un drošu uzturēšanos 5 modernās un labi aprīkotās jahtu piestātnēs. Iespējamā pietauvošanās pašā Rīgas centrā ļauj pilnībā izbaudīt gan vēsturisko Hanzas pilsētas šarmu un daudzveidīgās vēstures mantojumu, gan attīstītas tūrisma industrijas un mūsdienīgas ekonomikas radītās iespējas.

Jūs var ieinteresēt: