пн, 06/27/2022 - 11:41
GoRR

Foto: J.Spurdziņš

Piedaloties vairāk nekā 45 komandām no Baltijas jūras reģiona valstīm, svētdien Rīgā svinīgi atklāta lielākā, starptautiskā regate Gulf of Riga Regatta (GoRR). Teju nedēļu garās burāšanas sacensības sākās ar saviesīgām sacensībām Daugavā pie Vanšu tilta, priecējot Rīgas iedzīvotājus un pilsētas viesus.

Rīgas līča regate jeb GoRR šogad notiks no 26. jūnija līdz 1. jūlijam. Pirmā sacensību diena tiks aizvadīta pirmdien, 27. jūnijā, Rīgā ar startu pulksten 12.00 dienā un finišu pie moliem. Pēc tam otrdien visa flote startēs 10.00 un burās tālāk uz otro Latvijas ostu – Salacgrīvu, kur 28. jūnija vakarā pulksten 20.30 pilsēta sagaidīs burātājus ar īpašu koncertu. No trešdienas, 29. jūnija, regate dosies tālāk uz Igauniju, uz Sāmsalas ostu – Koiguste, kur dalībnieki viesosies pirmo reizi regates pastāvēšanas vēsturē. Noslēdzošais sacensību posms, kā arī Latvijas Atklātā jūras burāšanas čempioni, GoRR uzvarētāji un Livonijas kausa ieguvēji tiks noskaidroti beidzamajā regates ostā Kuresārē, kur sacensības piestās no 30. jūnija līdz 1. jūlija svinīgajam apbalvošanas noslēgumam.

GoRR ir ikgadēja lielākā starptautiskā regate Latvijā, kas ierasti aizrit nedēļas garumā pēc Jāņiem. Sacensībās piedalās komandas no Baltijas jūras reģiona, aktīvāk piedaloties tieši Baltijas valstu komandām. Sacensības notiek jau sesto gadu, un to laikā tiek noskaidroti Latvijas jūras burāšanas čempioni un tiek izcīnīts Livonijas kauss, kas simbolizē Latvijas jūras burāšanas tradīciju atdzimšanu. Regati organizē Latvijas Jūras burāšanas asociācija sadarbībā ar Latvijas Zēģelētāju savienību un Igaunijas partneriem - Saaremaa Merispordi Selts.

Novēlam visiem burātājiem vēju, veiksmi un labus rezultātus!

 

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA:

Oficiālā regates mājaslapa: https://gorr.lv/lv

GoRR sociālās vietnes: Facebook @gulfregatta; Instagram @gorr_lv; Youtube @Gulf of Riga Regatta - GoRR

 

Papildus informācija medijiem:

Liene Ozola
Liene Ozola
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
  • Liene.Ozola [at] rop.lv, +371 670 308 53
  • Rīgas brīvostas pārvalde
  • Kalpaka bulvāris 12, Rīga, Latvija, LV-1010