Kazahstan

TransLogistica Kazakhstan 2023

2023. gada 4.–6. oktobris| Astanā «EXPO» IEC


26. KAZAHSTĀNAS STARPTAUTISKĀ TRANSPORTA UN LOĢISTIKAS IZSTĀDE

Rīgas brīvosta kopā ar ostas uzņēmējiem – Extron Baltica, Man-Tess, KS Terminal, Jaunzeltiņi, WT Terminal, PorTek, Baltic Conteiner Terminal, Rīgas universālo termināli, Rīgas ostu un Via Latvia partneriem piedalīsies TransLogistica Kazakhstan, kas tiks notika Astanā «EXPO» IEC.

TransLogistica Kazakhstan ļauj speciālistiem optimizēt jebkuras komerckravas piegādi, tiešā kontaktā ar kravu ekspedīcijas kompānijām un savu kravas automašīnu, konteineru, vagonu, jūras un gaisa kuģu, termināļu, noliktavu un ostu infrastruktūras īpašniekiem, kā arī atrast uzticamus sadarbības partnerus. Veidot transporta un loģistikas ķēdi un apspriest sadarbību ar izdevīgiem nosacījumiem. Katru gadu TransLogistica Kazakhstan demonstrē pilnu nozares risinājumu klāstu: no transportēšanas un ekspedīcijas pakalpojumiem līdz programmatūrai un aprīkojumam kravu uzglabāšanai un pārkraušanai.

Izstādes dalībnieku vidū ir Kazahstānas un ārvalstu jūras ostu, dzelzceļu un brīvo ekonomisko zonu administrācijas; TLC; loģistikas uzņēmumi; automobiļu aprīkojuma ražotāji un tirgotāji; vagonu būves un remonta rūpnīcas; aprīkojuma piegādātāji loģistikas centru aprīkošanai; noliktavas iekārtu ražotāji; uzņēmumi, kas nodarbojas ar kravu apstrādi un uzglabāšanu; programmatūras izstrādātāji, zinātniskie un tehnoloģiskie uzņēmumi, kas prezentē IT risinājumus transporta nozarei, tehnoloģijas procesu automatizācijai un sistēmu integrācijai, kā arī apdrošināšanas un konsultāciju kompānijas.

2022. gadā TransLogistica Kazakhstan prezentēja 161 starptautisku uzņēmumu no 12 valstīm.