13.04.2021.
Trunsrussia 2021

No 12. līdz 14. aprīlim Rīgas brīvostas pārvalde piedalās starptautiskajā kravu transporta un loģistikas izstādē “TRANSRUSSIA 2021” Maskavā. Ikgadējā izstāde ir lielākais transporta un loģistikas nozares notikums Krievijā, kā arī viens no lielākajiem nozares forumiem visā Eirāzijas telpā, kas šogad pulcējis vairāk nekā 200 kompānijas no 22 pasaules valstīm.

Rīgas brīvostas pārvalde sadarbībā ar LR Satiksmes ministriju, VAS “Latvijas Dzelzceļš”, Ventspils brīvostas pārvaldi un Liepājas SEZ pārvaldi pārstāv Latvijas ostas un transporta uzņēmumus apvienotā stendā zem vienota zīmola VIALAT. Tāpat Latvijas transporta nozari pārstāv arī vairāki privāti komersanti - ekspeditori un noliktavu uzņēmumi, tostarp arī Rīgas brīvostas uzņēmums SIA “TFS Trans”.

Neraugoties uz COVID-19 pandēmijas izplatību, izstāde arī šogad ir ļoti labi apmeklēta, pulcējot lielu skaitu dalībnieku – kā Krievijā bāzētus tā arī ārvalstu delegāciju uzņēmumus. VIALAT stendu šogad apmeklējuši un interesi par Rīgas brīvostu izrāda plaša profila tirdzniecības un kravu pārvadājumu uzņēmumi, interesējoties tai skaitā par konteinerizēto salikto kravu, lauksaimniecības beramkravu pārvadājumu iespējām caur Rīgas brīvostu un noliktavu pieejamību šādu kravu uzglabāšanā

Rīgas ostas uzņēmums SIA “TFS Trans”, kurš izstādē piedalās ar atsevišķu stendu, komentē dalību “TRANSRUSSIA 2021” kā ļoti produktīvu - izstādes gaitā piesaistīti jau vairāk nekā 20 potenciāli tranzīta pārvadājumu projekti dažādu preču segmentā, piemēram, tehniskais aprīkojums, tekstils, parfimērija, u.c. kravas.


Papildus informācija medijiem:

Liene Ozola
Liene Ozola
Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja
  • Liene.Ozola [at] rop.lv, +371 670 308 53
  • Rīgas brīvostas pārvalde
  • Kalpaka bulvāris 12, Rīga, Latvija, LV-1010