Lai celtu Latvijas jūrniecības nozares konkurētspēju, diskutētu un apmainītos viedokļiem par to, kā ieinteresēt jauniešus savu profesiju saistīt ar šo jomu, Latvijas Jūrniecības savienība kopā ar Rīgas brīvostas pārvaldi organizē semināru "Jauniešu nākotne jūrniecībā".

Seminārs norisināsies 17. jūnijā, Rīgas brīvostas pārvaldes Konferenču zālē, Kalpaka bulv.12. Reģistrācija no pl.12:30, seminārs – no pl.13:00 līdz pl.15:30.

Semināra mērķis – veicināt jūrniecības organizāciju un uzņēmumu pieredzes apmaiņu līdzšinējos jauniešu piesaistes pasākumos.

  • Ar pieredzi par īstenotajiem jauniešu piesaistes pasākumiem dalīsies Rīgas brīvostas, Novikontas Jūras koledžas, LSC kuģu menedžmenta un Latvijas Jūrniecības savienības pārstāvji.
  • Paneļdiskusijā, kurā piedalīsies jūrniecības kompāniju un organizāciju pārstāvji, diskutētēs par jūrniecības tēlu, tā pievilcību, jauniešu piesaistīšanu.
  • Semināra mērķauditorija – jūrniecības uzņēmumu un organizāciju pārstāvji, jūrniecības nozares profesionāļi, jūrniecības izglītības iestāžu studenti.

Reģistrācijas forma dalībai: https://forms.gle/uhXZkffePyidvvTp7