Meklēt

Tallink paziņo par jaunu maršrutu 2020. gada vasarā starp Rīgu un Helsinkiem

Tallink Grupp no 26. jūnija līdz 16. augustam uz laiku uzsāks regulāru kuģu satiksmi maršrutā Helsinki – Rīga, sniedzot šī reģiona iedzīvotājiem unikālu iespēju ceļošanai starp Somiju un Latviju šajā vasarā.

Šajā maršrutā kursēs viens no greznākajiem uzņēmuma kuģiem Silja Serenade, kurš parasti kursē maršrutā Helsinki – Stokholma. Kuģis no abām galvaspilsētām vasarā kursēs katru otro dienu. Kuģa atiešanas un pienākšanas laiki ļaus abu valstu ceļotājiem izbaudīt patīkamu ceļojumu ar Silja Serenade un pavadīt dienu vai ilgāku laiku, apskatot ievērojamākās vietas galamērķos.

Sākot no 26. jūnija, kuģu kursēšanas grafiks ir sekojošs: 16:00 Atiešana no Helsinkiem, Olympia terminal 10:30 Pienākšana Rīgā 16:30 Atiešana no Rīgas 11:00 Pienākšana Helsinkos Olympia terminal

Papildus kuģu biļetēm Tallink Grupp piedāvās klientiem ceļojumu komplektus Rīgā, ieskaitot apmešanos ērti novietotajā viesnīcā Tallink Hotel Riga, ieejas biļetes vietējos tūrisma objektos un citus piedāvājumus. Piemēram, Tallink Hotel Riga piedāvā izmitināšanas komplektus uz divām, četrām vai vairāk naktīm, lai Latvijas galvaspilsētā būtu vairāk brīva laika atpūtai.

“Rīga-Helsinki maršruts mums nav pilnīgi jauns, jo iepriekšējos gadus esam piedāvājuši īpašos kruīzus starp Helsinkiem un Rīgu, kuri vienmēr guvuši lielu atsaucību Somijas ceļotāju vidū,” sacīja Paavo Nõgene, Tallink Grupp CEO.

“Tā kā šī vasara un aktīvā sezona ļoti atšķiras no iepriekšējiem gadiem, un mums ir bijis pilnībā jāpārdomā un jāpārkārto mūsu pakalpojumi ļoti īsā laika posmā, mēs esam ieklausījušies, ko mūsu ceļotāji mums ir sacījuši par ceļošanas vēlmēm šajā vasarā, un es esmu priecīgs, ka mēs varam piedāvāt šī reģiona iedzīvotājiem lielisku iespēju ceļot netālu no mājām.”

“Ar regulāru kursēšanas uzsākšanu no Rīgas un no Helsinkiem katru otro dienu no 26. jūnija Silja Serenade un tā komanda ar nepacietību gaida pasažierus uz kuģa, un, neskatoties uz izaicinājumiem pilno laika posmu, mēs esam gatavi nodrošināt, ka ikvienam būs iespēja piedzīvot atmiņā paliekošu ceļošanu mūsu pašu Baltijas jūrā. Baltijas valstis ir demonstrējušas spēju apturēt negaidītā Covid-19 vīrusa izplatību mūsu valstīs un tādējādi mēs spējam piedāvāt drošu ceļošanu,” Nõgene piebilda..

Biļetes uz reisiem Rīga – Helsinki ir pieejamas no 4. jūnija un tās var iegādāties uzņēmuma mājaslapās www.tallink.lv un www.tallinksilja.fi.

Uz kuģa Silja Serenade ir pievērsta liela uzmanība, lai nodrošinātu ikviena pasažiera drošību. Notiek vēl biežāka virsmu tīrīšana un dezinfekcija, ir noteikts apmeklētāju skaita ierobežojums restorānos un bāros, izklaides iespējas notiek pēc cita regulējuma un ir spēkā daudzi citi ierobežojumi. Rūpēs par visu drošību liela uzmanība ir pievērsta pasažieru ērtībām, izklaides, ēdināšanas un atpūtas iespējām.

Plašāka informācija: Katri Link, Komunikācijas direktore, Tallink Grupp, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., + 372 53042121

AS Tallink Grupp ir vadošā kuģniecības kompānija pasažieru, transportlīdzekļu un kravas pārvadājumu jomā Baltijas jūras Ziemeļu reģionā. Kompānijas īpašumā ir 14 kuģi, kas kursē ar Tallink un Silja Line zīmolu 7 dažādos maršrutos. AS Tallink Grupp nodrošina darba vietas vairāk nekā 7 000 darbiniekiem Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Krievijā un Vācijā. 2019. gadā ar kompānijas kuģiem ceļoja gandrīz 9.8 miljoni pasažieri, un tā pārvadāja apmēram 380 000 kravas vienību. AS Tallink Grupp akcijas ir kotētas Tallinas biržā un Helsinku biržā.