Meklēt

Darbs Rīgas brīvostas pārvaldē


Darba iespējas un vakances Rīgas brīvostas pārvaldē

  Pateicamies par Jūsu interesi strādāt Rīgas brīvostas pārvaldē!

 

Lai gan šobrīd aktuālu vakanču nav, tomēr mēs vienmēr izvērtējam profesionālu un izglītotu darbinieku vēlmi pievienoties mūsu komandai.

 

Ja Jums ir interese strādāt Rīgas brīvostas pārvaldē, sūtiet savu CV uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , norādot Jūs interesējošo amatu vai darbības jomu! 


 

Prakse Rīgas brīvostas pārvaldē

Mēs atbalstām jaunos speciālistus un vairāku gadu garumā nodrošinām prakses iespējas dažādu izglītības iestāžu audzēkņiem un studentiem. Īpaša sadarbība ir izveidojusies ar Latvijas Jūras akadēmiju. Šo iespēju ļoti augstu novērtējuši gan studenti, gan lepojamies mēs paši. Mūsu nozares speciālisti labprāt dalās pieredzē un zināšanās ar topošajiem speciālistiem!

Izmanto iespēju iegūt vērtīgu pieredzi Rīgas brīvostā – vienā no lielākajām Baltijas jūras ostām ar vairāk kā 800 gadus senu vēsturi!

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju iepazīties ar brīvostas darbības principiem;
  • Iespēju strādāt “pa īstam” - sniegt atbalstu un ieguldījumu Brīvostas kapteiņdienestā, Ostas policijā, Mārketinga nodaļā, u.c.;
  • Atsaucīgus un kompetentus kolēģus un darbaudzinātājus;
  • Atsauksmes un rekomendācijas izglītības iestādei un darba devējiem;
  • Potenciālu darba vietu Rīgas brīvostas pārvaldē.

Lai pieteiktos praksei Rīgas brīvostas pārvaldē, lūdzam sūtīt pieteikumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

DARBA SAMAKSAS PRINCIPI

iconInformācija par darba samaksu RBP