Meklēt

Rīgas brīvostas tūrisma filma „Riga- The Style Lives On” starp 10 pasaules labākajām tūrisma filmām 2012. gadā

Rīgas brīvostai un pilsētai 2012. gads kruīza tūrisma ziņā ir bijis īpaši veiksmīgs. Sagaidīti teju par trešdaļu vairāk kruīza kuģu kā pērn un apkalpoti 81.2 tūkst. kruīza pasažieru. Taču kruīzu veiksmes stāsts turpinās arī sezonai beidzoties.

Šonedēļ saņemta ziņa no Starptautiskās tūrismu filmu festivālu komitejas CIFFT, ka Rīgas Brīvostas Kruīzu kuģu un pasažieru daļas filma „Riga- The Style Lives On” iekļauta starp 10 pasaules labākajām tūrisma filmām 2012. gadā. Visas desmit filmas ir nominētas Grand Prix CIFFT 2012 balvai, kuras ieguvējs tiks paziņots festivāla Galā pasākumā 30. novembrī Vīnē, Austrijā.

Filma „Riga- The Style Lives On” ir guvusi atzinīgus panākumus vairākos tūrisma filmu konkursos. Gada sākumā filma ieguva labākā Latvijas tūrisma produkta titulu konkursā „Tourfilm Riga 2012”. Turpretim starptautiskā mērogā filmas panākumus apkopo starptautiskā tūrisma filmu festivālu komiteja CIFFT. 

Filmu „Riga – The Style Lives On” ir iespējams noskatīties Kruīza kuģu un pasažieru daļas mājas lapā www.whyriga.com. Filma atklāj kā pilsētas viesiem iepazīt Rīgu dažādos veidos. Par to būs interesanti pārliecināties arī pašiem pilsētas iedzīvotājiem, jo filmā atklātas nianses, kas ikdienas ritmā paslīd garām neievērotas.

Filmas veidošanā piedalījusies Rīgas brīvosta, VF Studio, rīdzinieki un galvenajā lomā – pati Rīga.