Meklēt

Rīgas ostā ienāk Mein Schiff2

Šodien Rīgas Brīvostas pārvaldes pārstāvji svinīgi sveica vācu kruīza operatora TUI Cruises jaunāko kuģi Mein Schiff 2 ar tā pirmo ienākšanu Rīgas ostā. Pagājušogad tika sagaidīts Mein Schiff, šovasar jau Mein Schiff 2. Kapteinis Mihaels Bloks smejoties sola nākamvasar iegriezties Rīgā ar Mein Schiff 3 un 4.

Mein Schiff 2 būvēts 1997 gadā, taču 2011. gadā tas ticis pilnībā renovēts un pārdēvēts. Līdz ar to, šis ir Mein Schiff 2 trešais kruīza brauciens tā jaunajā vēsturē. Kuģis ir 264 metrus garš, lai gan tas nav lielākais kruīza kuģis, kas ienācis Rīgas ostā, tomēr tas tika pietauvots Krievu salā tā dziļās iegrimes dēļ. Pie kuģa unikālā interjera strādājuši vācu dizaineri un kruīza kuģi caurvij jūras tēma. Uz klāja viesiem tiek piedāvātas dažādas aktivitātes, piemēram, gleznošanas nodarbības, ēdiena pagatavošanas kursi, sporta spēles un procedūras izsmalcinātā SPA centrā.

Kruīzs līdz šim ir ceļojis pa Norvēģijas jūru un šobrīd iegriezies Baltijas jūrā. Uz Rīgu kruīzs atvedis 1893 pasažierus, lielākoties no Vācijas. Kruīza pasažieri ir patīkami pārsteigti par silto laiku Latvijā.

Šovasar Mein Schiff 2 ienāks vēl 3 reizes.